Witajcie!

Dzisiaj, po miesiącach przemyśleń postanowiłam otworzyć okno mojej twórczej osobowości, pozwolić jej uciec ze szczelnie zamkniętych ram samokontroli i rzucić się w nurt publikowania własnych przemyśleń. Wiele razy powtarzałam sobie, że to jeszcze za wcześnie, że nie mam czasu albo nie zdobyłam odpowiedniego ‘życiowego’ doświadczenia. Mimo wszystko, potrzeba pisania i narastająca w głowie ilość pomysłów wzięły górę, dlatego chciałabym Cię bardzo gorąco przywitać na moim blogu. Rozsiądź się wygodnie, weź łyk ciepłej herbaty (polecam zieloną – w ramach profilaktyki antynowotworowej) i pozwól zabrać się w świat, w którym mam nadzieję, odkryjesz nowe interesujące informacje, wdasz się w dyskusję, zainspirujesz się, a przede wszystkim – poznasz siebie. Zaczynajmy!

Na imię mam Ewelina i jestem na ostatnim roku studiów o kierunku genetyki ludzkiej. Pasja do nauki, sportu, podróży oraz mieszkanie w innym kraju ukształtowały mnie na człowieka, który nie może żyć bez nowych wyzwań. Ten blog to jedno z nich. Od dziecka uwielbiałam ubierać pomysły w słowa, zawsze było w tym coś terapeutycznego. Potem odkryłam, iż dzielenie się swoimi tekstami jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące – ponieważ krytyka zmusza do refleksji, a co najważniejsze do dyskusji. A z dyskusji rodzą się najwspanialsze idee, które rewolucjonizują świat. Ten blog ma na celu przeprowadzić Was przez taką informacyjno-dyskusyjną terapię, swego rodzaju ucieczkę od codzienności, lecz po to tylko, by sprowadzić Was na ziemię obdarowanych w skrzydła, na których można frunąć przez resztę dnia. To jest strona dla tych, którzy chcieliby od życia czegoś więcej. Ludzi, którzy wstają rano z myślą “W jaki sposób mogę dzisiaj ulepszyć świat”? Ludzi z pasją, życiową misją, zmotywowanych i odważnych. (Lub tych, którzy chcieliby tak żyć ale nie wiedzą od czego zacząć!) Ludzi, których nie bawi zamykanie się na telewizję lub social media, ponieważ nie lubią bezczynności.

Obraz ‘milenialsa’ jest malowany oczami wytykającymi nam lenistwo, wygodę, brak ambicji oraz słabość psychiczną. Lecz tylko my wiemy, jaką mamy siłę w naszych głowach i w naszych rękach. Możliwości, które kłaniają nam się w pas, są ogromne. Trzeba je tylko odpowiednio wykorzystać! Przecież są wśród nas luzie, którzy wiedzą co chcą robić w życiu lub intensywnie szukają pomysłów na siebie. My nie studiujemy dla papierka, nie narzekamy na poranne pobudki i nie zazdrościmy innym ich sukcesów. Jesteśmy ludźmi z pasją, ciężko pracujemy wypełniając swoje kalendarze po brzegi różnymi zajęciami, dodatkowo dbamy o swoje zdrowie i dążymy do samodoskonalenia. Zadaniem tego bloga jest zjednoczenie takich osób i pokazanie światu, że jest nas więcej niż się wydaje, a wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wiele. Zróbmy to!

Na blogu znajdziesz wybuchowe połączenie sporej dawki motywacji, dozy porad oraz inspiracji wraz z interesującym podłożem naukowym na tematy genetyki, biotechnologii i medycyny. Zapraszam Cię w podróż, podczas której mapa nie będzie Ci potrzebna.

Jeżeli trafiłeś/łaś na tę stronę przypadkiem, proszę rozejrzyj się, może znajdziesz coś dla siebie i dołączysz do grona osób, które chcą zmienić świat na lepsze 🙂

6 thoughts

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s